ЗСУ знищили скупчення електромотоциклів окупантів

Військовослужбовці Збройних сил України знищили скупчення крутих електричних мотоциклів «Койот» західного виробництва, які перебували на озброєні російських окупантів.

Про це з посиланням на російського пропагандиста «Репортера Філатова», який називає себе «воєнкором», повідомив Телеграм-канал вітчизняних OSINT-дослідників «Exilenova+».

«Репортер Філатов» криє матом інтервентів, які не заховали мотоцикли в окремих захищених укриттях, через що їх і вдалося знищити бійцям Сил оборони.

Також він саркастично вказує, що тепер власники мотоциклів будуть кататися на звичайних мотоциклах, але за пальним для них доведеться їздити в Ростов-на-Дону. З останнього зрозуміло, що «Койоти» знищені десь на Донбасі, подробиці невідомі.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака принимает ванну в кухонной мойке (видео)

29.01.2016 - 19:31
Многие из нас держат дома животных. И у каждого свои причуды. Причем, как у животных, так и у их хозяев. Вот и собака, та что на видео, обожает водные процедуры. ...

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным ...