ЗСУ знищили склад боєприпасів Кантемирівської танкової дивізії РФ

Бійці Збройних сил України за допомогою високоточної реактивної системи залпового вогню HIMARS знищили великий склад боєприпасів російських загарбників за півтора кілометри від окупованого села Містки Сватівського району Луганської області.

Про це повідомляють російські джерела інформації (зокрема опозиційне видання «ASTRA») та телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Сватівському (Куп’янському) та Кремінському (Лиманському) напрямках.

«ASTRA» вказує, що склад належав четвертій Кантемирівській танковій дивізії РФ імені Андропова, чий пункт постійної дислокації розташований в Наро-Фомінську Московської області.

Відстань між Містками і найближчою вільною територією становить близько сорока кілометрів. Це справді робоча дистанція для HIMARS.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Виннице двое парней спрыгнули с моста в реку, видео

10.01.2021 - 16:27
В Виннице двое парней ради хайпа разделись и прыгнули с Центрального моста в речку Южный Буг. И это при том, что на дворе хоть и не лютуют морозы, но все ...

Шовковский опубликовал видео нападения на него

09.04.2018
Развод летом 2015-го легендарного голкипера ...