ЗСУ знищили сім російських ракетних комплексів

Минулої доби (не зовсім зрозуміло, календарної чи з шести ранку до шести ранку) наша авіація завдала удари по російським окупантам, влучивши в 26 місць зосередження озброєння та військової техніки, а також по 7 позиціях зенітних ракетних комплексів противника.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненого на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Ілля Євлаш.

В свою чергу, пресслужба командування Сил спеціальних операцій ЗСУ показала відео, на якому бійці ССО знешкодили мінометний розрахунок агресора на вогневій позиції за допомогою ударного безпілотного авіаційного комплексу.

Ролик знято самим дроном. Видно, як четверо інтервентів стріляють з міномету. Потім вони, вірогідно, помітивши загрозу, тікають, але поруч з ними щось досить потужно вибухає. В зоні враження перебували мінімум двоє загарбників.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Овидиопольского головореза преследуют 500 полицейских и местные охотники: видео

30.12.2016 - 02:47
Под Одессой продолжаются поиски преступника, который убил женщину и ее без малого трехлетнюю дочку, отрезал им головы и попытался сжечь в доме. Сейчас его в полях ищут около полутысячи полицейских ...

Нардепа Королевскую в Славянске «озеленили» (видео)

09.05.2016
Депутат Наталья Королевская планировала несколько ...