ЗСУ знищили сім російських ракетних комплексів

Минулої доби (не зовсім зрозуміло, календарної чи з шести ранку до шести ранку) наша авіація завдала удари по російським окупантам, влучивши в 26 місць зосередження озброєння та військової техніки, а також по 7 позиціях зенітних ракетних комплексів противника.

Про це в ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненого на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Ілля Євлаш.

В свою чергу, пресслужба командування Сил спеціальних операцій ЗСУ показала відео, на якому бійці ССО знешкодили мінометний розрахунок агресора на вогневій позиції за допомогою ударного безпілотного авіаційного комплексу.

Ролик знято самим дроном. Видно, як четверо інтервентів стріляють з міномету. Потім вони, вірогідно, помітивши загрозу, тікають, але поруч з ними щось досить потужно вибухає. В зоні враження перебували мінімум двоє загарбників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во время выступления Джамалы на сцену выскочил парень и спустил штаны: видео

14.05.2017 - 00:46
В финале Евровидения идет голосование. С премьерой новой песни на сцене выступила победительница прошлогоднего конкурса Джамала. Во время выступления на сцену выскочил молодой парень, встал перед Джамалой и спустил брюки ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...