ЗСУ знищили штурмову колону бронетехніки окупантів

Артилеристи 53-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Володимира Мономаха знищили штурмову колону з чотирьох одиниць бронетехніки російських окупантів.

Відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом, на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розмістила пресслужба підрозділу. При цьому в коментарі роз’яснень стосовно подій нема.

Спочатку показано, як їде ворожа техніка по полю біля лісосмуги. Перший танк раптом вибухає – це не був підрив на протитанковій міні, оскільки яскравий спалах свідчить про пряме влучання снаряда. Тоді як підриви на мінах, як правило, супроводжуються чорними (земляними) хмарами без спалахів.

Три інші машини (танки чи якісь бойові броньовані машини, нам сказати важко) продовжили рух. Одночасно вибухнули ще два снаряди – один розірвався далеко в полі, а другий влучив в середню машину.

В кінці ролика показані дві підбиті машини, які стоять поруч (одна з них та, що вибухнула першою), а трохи далі надзвичайно потужно детонує боєкомплект іншого танку чи ББМ. Через дуже великий вогняний гриб не видно, що сталося з четвертою машиною.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Дерзкий баран уже всех забодал, — смешно и больно (видео)

11.10.2015 - 14:26
Дерзкий баран уже всех забодал. Причем не в переносном смысле, а в самом прямом. Даже отсутствие рогов его не остановило. Видать прочитал он басню Крылова «Волк и ягненок» и решил ...

Необъяснимые вспышки в небе

15.11.2014
В пятницу (14.11.2014 в 17:40) ...

Мужик очень смешно почистил дымоход (видео)

02.12.2015
Для того чтобы почистить дымоход, ...

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку ...