ЗСУ знищили штурмову групу російських окупантів, відео
Бійці Збройних сил України на сході знищили штурмову групу російських окупантів, які пересувалися на багі.
Про це повідомив новинний воєнний Телеграм-канал «Кульгавий снайпер», оприлюднивши відповідне відео.
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих контрольним безпілотним літальним апаратом, вже після бою. Ми бачимо пошкоджену палаючу машину, а біля неї лежать четверо мертвих інтервентів.
Можливо, ще є хтось у самій машині, але у кузові, якщо не помиляємося, знаходять мішки з амуніцією. На якій саме ділянці фронту це сталося, в коментарі не вказано: «Знищені орки при спробі штурму, схід».
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)