ЗСУ знищили штурмову групу окупантів у Кринках

В частково звільненому селі Кринки на лівому (окупованому) березі Дніпра у Херсонській області бійці Сил оборони (швидше за все, морпіхи Збройних сил України) знищили штурмову групу російських піхотинців, які намагалися закріпитися в підвалі крайнього будинку з боку ліса.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман).

У свою чергу, спікер Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов у зведенні за минулу добу, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ Одеса на Херсонському напрямку попри значні втрати російські окупанти не полишають спроб вибити українські підрозділи із займаних позицій. Протягом минулої доби противник здійснив тут три безуспішні штурми позицій українських військ».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Чем закончилась сегодняшняя блокада центра Винницы: фото, видео

15.03.2017 - 20:38
Блокирующие улицу Соборную у здания Винницкого облсовета около 19.30 прекратили акцию и оставили проезжую часть. Это решение местные «блокадники» приняли после того, как в сессионном зале решили продолжить заседание и ...

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР ...