ЗСУ знищили штурмову групу окупантів під Вугледаром

Схоже, Збройні сили України в важливих ситуаціях не шкодують снаряди «Excalibur» на ворожу піхоту, принаймні на щільно сконцентровану штурмову групу.

Принаймні, інакше важко пояснити нижче представлене відео, яке Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» прокоментував: «Вугледар. 155 мм утилізує піхоту хробаків».

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого передали точні геодезичні координати штурмової групи чисельністю більше десятка інтервентів (пів взводу) нашим гармашам.

Раптом серед ворожої колони пролунав потужний вибух – кілька інтервентів підкинуло високо в небо і вони впали досить далеко від місця вибуху, решта попадали на землю (до цього вони йшли в повний зріст).

Коли з півдесятка загарбників зібралися в одному місці (вірогідно, сподіваючись, що снаряди в одну й ту ж воронку двічі не потрапляють) прямо в ньому стався ще один потужний вибух.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

26.01.2019 - 12:35
Пожилой кавказец приходит в магазин и обращается к продавцу: — Продай мне два костюма. — Дед, зачем тебе два? Тебе уже восемьдесят лет. Возьми один, до конца жизни хватит. — ...

Появилось видео момента падения под Москвой АН-148

12.02.2018
Российские СМИ нашли видео с ...