ЗСУ знищили штурмову групу окупантів під Роботиним

На Оріхівському напрямку минулої доби російські окупанти минулої доби сім разів атакували позиції Сил оборони в районах звільнених минулого літа сіл Старомайорське Донецької області та Роботине Запорізької.

Про це у ранішньому зведенні доповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму телеграм-каналі «Офіцер» розповів про ситуацію в районі Роботиного з посиланням на побратимів зі 118-ої окремої механізованої бригади ЗСУ:

«Орки раз у два-три дні запускають коробочки з десантом, по тій же самій ділянці. Арта та наші дрони-камікадзе швидко їх зупиняють… Увесь покришений десант ми добиваємо впродовж декількох годин.

В проміжках між цим вони стараються накопичуватись для якогось свого наступу, чи шо-то — вони навіть не можуть дійти до своїх позицій на першій лінії. Багато стали використовувати нічних та денних FPV-дронів-камікадзе».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака по просьбе своего хозяина сбегала за водкой (видео)

29.04.2016 - 20:16
Охотники, по традиции, после того, как постреляют в направлении дичи, если патронов дома не забыли, устраивают разудалый пикник. Если водка на накрытой поляне закончилась, то в машине еще найдется. Её, ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...

NASA сделало панорамное видео Марса

04.02.2018
Марсоход Curiosity воспользовался отличной погодой ...