ЗСУ знищили штурмову бронеколону окупантів

Бійці восьмого полку спеціального призначення Збройних сил України імені Князя Ізяслава Мстиславича дронами-камікадзе знищили штурмову бронеколону з десантом російських окупантів.

Про це на своїх сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» повідомили пресслужби підрозділу та командування Сил спеціальних операцій ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих як баражуючими боєприпасами так і контрольними безпілотними літальними апаратами.

Ми бачимо, що колона стала «жертвою» цілого рою дронів, які буквально знищили дві бойові машини піхоти і бронетранспортер (по кілька камікадзе на кожну). Окрім того, оператори влаштували справжнє сафарі на окремих штурмовиків, які намагалися втекти, вбивши дев’ять з них і поранивши ще чотирьох.

На жаль, не завжди у наших захисників є можливості для такого дронового домінування над ворогом, інакше усі б його атаки були приречені…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018 - 21:11
Все знают о вреде самолечения и бесконтрольного приема лекарств, но все равно это делают, затягивая свой визит к доктору, дожидаясь ухудшения состояния и осложнений. Врачи, помимо прямого лечения, также должны ...

Видео спринтерского забега носорога набирает обороты в Сети

05.08.2017
Бегущего по автомобильной трассе носорога ...