ЗСУ знищили штурмову бронегрупу окупантів в районі Торецька

Сьогодні вранці бійці Сил оборони відбили штурм російських загарбників в районі частково окупованого міста Торецьк Донецької області, знищивши шість одиниць ворожої техніки.

Про це о 19:34 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативній інформації за перші шістнадцять годин про дану ділянку фронту повідомив наступне:

«На Торецькому напрямку відбулося сім штурмів у районах Торецька та Щербинівки, де противник і зараз проводить два штурми».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Киева горит бывший Центральный гастроном: фото, видео

20.06.2017 - 19:10
Во второй раз с весны 2014 года в центре Киева загорелось здание, известное как бывший «Центральный гастроном». Очагом возгорания называют крышу трехэтажного дома. Отметим, в 2008 году здание Центрального гастронома ...

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016
Во Всеволожском районе Петербурга, в ...