ЗСУ знищили штурмову бронегрупу окупантів в районі Торецька
Сьогодні вранці бійці Сил оборони відбили штурм російських загарбників в районі частково окупованого міста Торецьк Донецької області, знищивши шість одиниць ворожої техніки.
Про це о 19:34 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).
Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України в оперативній інформації за перші шістнадцять годин про дану ділянку фронту повідомив наступне:
«На Торецькому напрямку відбулося сім штурмів у районах Торецька та Щербинівки, де противник і зараз проводить два штурми».
Подпишитесь на новости
























