ЗСУ знищили штурмовиків окупантів біля Вовчанська

На Південно-Слобожанському напрямку (прикордонна північ Харківської області) військовослужбовці Сил оборони знищили значну кількість штурмовиків російських окупантів, в першу чергу, завдяки дистанційному мінуванню підходів до наших позицій з допомогою безпілотних літальних апаратів.

«Харківський напрямок (район частково окупованого містечка Вовчанськ). Орки намагаються накопичитись. Ми все робимо для погіршення їх логістики, щоб вони не мали змоги вести наступальні дії. Ми систематично мінусуємо орків за рахунок вдалого дистанційного мінування».

Про це у своєму Телеграм-каналі «Бахмутський Балу» з посиланням на бойових побратимів повідомив блогер і боєць 210-го окремого спеціального батальйону «Берлінго» Збройних сил України з позивним Балу. Звісно, у нас також є втрати:

«Є поранені — евакуйовані вчасно, ніщо не загрожує життю. Дякуємо вам за підтримку та допомогу, в покращенні логістики і ремонті авто! Без логістики війну не виграти!».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На позициях «ДНР» под Донецком сильный пожар: видео

21.02.2019 - 09:54
Одной из точек, с которых российско-террористические формирования традиционно обстреливают позиции ВСУ, является окраина поселка Александровка на западе Донецка. Накануне вечером боевики вновь вели оттуда огонь. И то ли получили ответку, ...

Оригинальный способ экономии на общественном транспорте (видео)

17.09.2015
Оригинальный способ экономии на общественном ...