ЗСУ знищили штурмовий загін окупантів під Вугледаром

Зазнаючи численних втрат, російські окупанти не припиняють наступальних дій на Новопавлівському (Вугледарському) напрямку. Минулої доби там сили оборони відбили ворожі атаки в районі населених пунктів Вугледар і Павлівка.

Попри це, речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун в ранковому звіті не назвав вище вказані атаки безуспішними (так він охарактеризував ворожі штурми на Лиманському (Кремінському) та Авдіївському (Донецькому) напрямках).

В свою чергу, воєнний експерт і авторитетний укладач мап «DeepState» констатував просування агресора під Вугледаром: «Зафіксовано просування ворога в дачах, що біля Нікольського».

У своєму звіті за минулу добу на власному Телеграм-каналі «DeepState», зокрема, повідомив:

«В районі дач, що на захід від Микільського, ворог зумів зайняти позиції. Кацапські морпіхи несуть великі втрати, але в основному санітарні. У Вугледар станом на обід 25 січня ворог не проривався».

В свою чергу Телеграм-канал «Донбас Оперативний» сьогодні в 7:02 написав:

«Бої продовжуються в районі Нікольських дач. Залишки російської штурмової бригади в районі Вугледарських дач знищено».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Стефания Феррарио крушит стереотипы о модельной внешности, — кому теперь нужны ваши 90-60-90

20.11.2016 - 18:29
Модели плюс-сайз с каждым днем становятся все более популярными благодаря своему обаянию, бесстрашному стремлению к самовыражению, а также тому факту, что человечество постепенно приходит к пониманию, что чрезмерная худоба — ...

Взрыв и пожар в жилом комплексе Лондона: видео

23.01.2017
В жилом комплексе восточной части ...