ЗСУ знищили штурмові загони окупантів у Роботиному

Тривають важкі бої в районі звільненого минулого літа, але ущент знищеного села Роботине Запорізької області (раніше офіційно Бердянський, а тепер Оріхівський напрямок). Російські окупанти продовжують активні «м’ясні» штурми з великими втратами.

Про це сьогодні повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 17:37 він написав: «Роботине — «Запорізький трикутник» для русаків, звідти вони не повертаються». Очевидна аналогія з Бермудським трикутником.

Тим часом більш менш об’єктивні рашистські «воєнкори» загалом підтверджують вищевказане. А самі поки ще живі учасники цих штурмів проклинають своїх блогерів:

«Відносно Роботиного. Запитайте піхоту про стан справ в цьому бабкоселі. Не спитаєте – питати нема в кого. Вони вмирають у спробах його взяти, а не канали ведуть… До хохлів немає такої ненависті, як до мілітітаріблогерів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Лукашенко на встрече с Порошенко потрясающе отреагировал на оголенную активистку: видео

21.07.2017 - 15:45
Президента Беларуси Александра Лукашенко, который нынче пребывает с официальным визитом в Киеве, ничем не проймешь. Он достойно отреагировал на появлении в зале, где происходило подписание украинско-белорусских программ сотрудничества, девушки с ...

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018
Военное телевидение Донбасса показало кадры ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...