ЗСУ знищили штаб окупантів з чотирма полковниками

Заінтригував блогер і полковник Збройних сил України Анатолій Штефан Штірліц, оприлюднивши один й той самий текст на своїх сторінках в соціальних мережах «Твіттер» і «Фейсбук», а також у власному Телеграм-каналі (дивись скрін).

Судячи з усього, він вказує на ліквідацію всього керівного складу четвертої окремої мотострілецької бригади квазіутворення ЛНР: командира М і начальник штабу М (обидва полковники). Заступник комбрига Я (теж полковник) важко поранений: «Надія на демобілізацію велика».

Але третій «двохсотий» полковник в цій компанії вже є – заступник командувача другого армійського корпусу (ЛНР) ЗС РФ Т.

Крім того, ліквідовані й поранені ще до двадцяти російських окупантів. Кількість знищеної військової техніки уточнюється.

Вірогідно, це наслідки сьогоднішньої «бавовни» в Луганську, де завжди знаходився пункт постійної дислокації четвертої бригади.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Загадочная смерть певицы Лоалвы Браз, подарившей миру «Ламбаду»: видео

19.01.2017 - 19:42
Трагедия в Бразилии. В населенном пункте Сакуарема (штат Рио-де-Жанейро) найдено обгоревшее тело мегапопулярной певицы Лоалва Браз, которая в 1989 году взорвала всю планету песней «Ламбада». Скорее всего, как полагает полиция, певицу убили. ...

В квартиру Саакашвили нагрянули силовики: видео

05.12.2017
Соратник Михаила Саакашвили Давид Сакварелидзе ...

Поветкин отправил Прайса в тяжелый нокаут: видео

01.04.2018
В столице Уэльса Кардиффе российский ...