ЗСУ знищили штаб окупантів та скупчення офіцерів ФСБ

Бійці 1-го окремого центру безпілотних систем Сил БС Збройних сил України завдали результативного удару по пункту управління та місцю розміщення оперативного підрозділу федеральної служби безпеки фашистської РФ (там, як правило, всі мають офіцерські звання).

При цьому були ліквідовані дванадцять російських окупантів, ще п’ятнадцять поранені (це відносно велика кількість втрат), про що повідомила пресслужба командування СБС ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.

В коментарі, зокрема, зазначено:

«У ході виконання операції по визначеному об’єкту завдано серію з 8 високоточних ударів засобами FP-2».

Спланували атаку фахівці Центру глибинного ураження СБС ЗСУ у взаємодії з підрозділами 1-го корпусу «Азов» Національної гвардії України.

Також вказується, що знешкоджені ФСБшники входили до складу підрозділу, який займається ворожою контррозвідкою, диверсіями, агентурною роботою тощо.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019 - 15:52
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц обнародовал снятое беспилотным летательным аппаратом видео, на котором мы насчитали дюжину разрывов вокруг укрепрайона террориста в складской застройке с комментарием: «Колоради в чергове ...

Савченко прокомментировала резонансное видео

29.03.2018
Агитационный 16-секундный видеоролик, на котором ...

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018
На Западе вовсю обсуждают поцелуй ...