ЗСУ знищили шістьох окупантів з підрозділу ППО

Збройні сили України одинадцятого червня ліквідували одразу шістьох інтервентів (уродженців Курської області) з одного й того самого підрозділу радіоелектронної боротьби російських окупантів.

Про це сьогодні о 9:29 повідомив Телеграм-канал «russia no context», який зокрема відслідковує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих медіаресурсах та соцмережах.

Трохи згодом це підтвердив і новинний воєнний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ». Однак подробиці події наразі невідомі. Хоча їх учасники вже похоронені на своїй малій батьківщині.

Оскільки на скриншоті з портретами ліквідованих загарбників ми бачимо двох офіцерів і чотирьох солдатів, з великою вірогідністю можна припустити, що була знищена якась станція РЕБ разом з екіпажем.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Опубликован видеоролик реального боя, снятый украинским солдатом на экшн-камеру (видео)

23.04.2016 - 13:09
Не многие из нас, тех, кто не воевал, имеют представление о том, что реально происходит во время боя. Разве, что по художественным фильмам. Украинский солдат во время перестрелки с «русскими» в ...

Закулисье блокадных требований винницких протестов: фото, видео

14.03.2017
Депутатов Винницкого облсовета собирают 15 ...