ЗСУ знищили шістьох окупантів з підрозділу ППО
Збройні сили України одинадцятого червня ліквідували одразу шістьох інтервентів (уродженців Курської області) з одного й того самого підрозділу радіоелектронної боротьби російських окупантів.
Про це сьогодні о 9:29 повідомив Телеграм-канал «russia no context», який зокрема відслідковує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих медіаресурсах та соцмережах.
Трохи згодом це підтвердив і новинний воєнний Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ». Однак подробиці події наразі невідомі. Хоча їх учасники вже похоронені на своїй малій батьківщині.
Оскільки на скриншоті з портретами ліквідованих загарбників ми бачимо двох офіцерів і чотирьох солдатів, з великою вірогідністю можна припустити, що була знищена якась станція РЕБ разом з екіпажем.

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)