ЗСУ знищили САУ «Тюльпан» і «Мста-С» окупантів

Шістнадцять артилерійських систем (разом це майже три батареї), у тому числі 240-міліметровий самохідний міномет 2С4 «Тюльпан» та 152-мм самохідну артилерійську установку 2С19 «Мста-С», знищено нашими захисниками минулої доби на Таврійському напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької).

Окрім того, бійці Збройних сил України знищили вісім танків, сім бойових броньованих машин, зенітний ракетний комплекс середньої дальності 9K317M «Бук-M3», 32 безпілотних літальних апарати, п’ятнадцять автомобілів, чотири одиниці спеціальної техніки і чотири склади боєприпасів.

Загальні ж втрати інтервентів у живій силі тридцятого грудня на цій ділянці фронту склали 466 осіб (чотири роти і три взводи).

Про це у сьогоднішньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Савченко в Николаеве забросали яйцами и посоветовали убираться в Россию: видео

25.06.2017 - 20:59
Одиозный нардеп Надежда Савченко пожинает плоды своей деятельности в русле интересов Кремля. В Николаеве ее призвали к ответу по поводу поездок к главарям террористов и встреч с Захарченко и Плотницким. ...

«Шахтер» разгромил «Олимпик»: видео голов

15.04.2017
После неожиданного поражения одесскому «Черноморцу» ...