ЗСУ знищили РСЗВ «Ураган» окупантів

Шостого квітня російські окупанти втратили чотири реактивні системи залпового вогню, а всього з початку широкомасштабного вторгнення (з 24 лютого 2022 року по 7 квітня 2024-го) – 1036 (в середньому по 1,3 за добу).

Про це в традиційному щоденному зведенні про втрати загарбників повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. При цьому нам не відомо, чи включає він до цього переліку техніку, вражену на території РФ.

А саме там – на трасі в селі Вознесенівка Бєлгородської області (недалеко від кордону з Україною, східніше більш відомого Шебекіного) – бійці підрозділу ударних безпілотних літальних апаратів Chimera уразили дроном-камікадзе 220-міліметрову РСЗВ БМ-27 «Ураган».

Про це повідомив блогер і фронтовий волонтер Сергій Стерненко, оприлюднивши відповідне відео — «передсмертні» кадри, записані самим баражуючим боєприпасом.

Бачимо, що ворог перевозив на трейлерах дві РСЗВ. Дрон-камікадзе наздогнав другу. Ступінь ушкодження оцінити неможливо.

Точне місце події геолокував блогер «Bautin91».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В суде по делу Януковича между полицией и адвокатами произошла драка: видео

16.08.2018 - 12:43
Пока беглый президент Виктор Янукович лишь дистанционно имеет возможность наблюдать за судебными заседаниями по «своему» делу, его адвокаты решили организовать «бучу». Частные защитники попробовали сегодня не пустить государственного адвоката, заблокировав ...

ДНР обстреляла из артиллерии КПВВ: видео

30.04.2018
Накануне российско-террористические формирования обстреляли КПВВ ...

Появилось видео масштабного пожара в Киеве

30.03.2017
Вечером на окраине Киева начался ...