ЗСУ знищили розвідгрупу окупантів разом з командиром

На Сватівському (Куп’янському) напрямку артилеристи Збройних сил України влучили по багатоцільовому тягачу легко броньованому (абревіатура російською мовою МТЛБ), внаслідок чого загинули командир роти розвідки 347 мотопіхотного полку ЗС РФ Андрій Голубєв (Нерв) та його підлеглі Марс, Пума, Мороз, Новий і Вікінг.

Рашист Денис Данілов пише, що Нерв міняв розвідників на передовій, рухаючись на БТЛБ. Під час руху машина попала під артилерійський вогонь, після вибуху (вірогідно, пряме влучання) перевернулася. Трапилось це 28 січня.

Видання «Говорит Никольск» повідомило, що Нерв відробив двадцять років в ФСБ РФ і вийшов на пенсію заступником командира спецназу в 38 років. Загинув в 39. В нього залишилося двоє маленьких дітей. Навіщо цей фашист пішов захоплювати іншу країну, залишивши їх сиротами? Питання риторичне.

Відслідковує некрологи в рашистських джерелах блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016 - 18:16
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з класичного парашютизму відбувся цими вихідними на аеродромі «Сутиски». За звання переможців боролись 15 спортсменів з Вінницького та Львівського авіаційно-спортивних клубів. У програмі змагань – 2 ...

На журналистов 1+1 напали у дома министра: видео

24.04.2018
На журналистов, которые в 30 ...

Появилось видео, как Сенцов сжег тюремную робу

13.09.2019
Олег Сенцов избавился от тюремной ...