ЗСУ знищили розвідгрупу окупантів разом з командиром

На Сватівському (Куп’янському) напрямку артилеристи Збройних сил України влучили по багатоцільовому тягачу легко броньованому (абревіатура російською мовою МТЛБ), внаслідок чого загинули командир роти розвідки 347 мотопіхотного полку ЗС РФ Андрій Голубєв (Нерв) та його підлеглі Марс, Пума, Мороз, Новий і Вікінг.

Рашист Денис Данілов пише, що Нерв міняв розвідників на передовій, рухаючись на БТЛБ. Під час руху машина попала під артилерійський вогонь, після вибуху (вірогідно, пряме влучання) перевернулася. Трапилось це 28 січня.

Видання «Говорит Никольск» повідомило, що Нерв відробив двадцять років в ФСБ РФ і вийшов на пенсію заступником командира спецназу в 38 років. Загинув в 39. В нього залишилося двоє маленьких дітей. Навіщо цей фашист пішов захоплювати іншу країну, залишивши їх сиротами? Питання риторичне.

Відслідковує некрологи в рашистських джерелах блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице произошло жесткое противостояние на стройплощадке под кладбище: видео

31.07.2017 - 21:24
Очередной день противостояния коммунальных служб и жителей Сабарова не увенчался диалогом о будущем строительстве кладбища вблизи микрорайона. Утром 31 июля словесный конфликт едва не перерос в нечто большее типа «бабьих ...

В небе над США зафиксировали очередной НЛО

30.07.2016
В США тысячи жителей американских ...