ЗСУ знищили роту окупантів у Мар’їнці

Після «урочистого», але брехливого оголошення про окупацію Бахмута російські загарбники дуже хочуть оприлюднити ще якийсь «успішний результат», не пов’язаний з ПВК Вагнера. Мовляв, кадрові військові і МО РФ теж щось можуть.

І цією «перемогою» мало б  стати захоплення Мар’їнки під Донецьком, яку ворог штурмує вже майже півтора роки. Але попри те, що агресор давно вже контролює більшу частину вщент знищеного містечка, за останній місяць в нього тут нема просувань. Хоча щодня кількість та інтенсивність штурмів зростає.

Так, в сьогоднішньому звіті речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов, серед іншого, заявив, що наші захисники витримали чергові штурми, відкинувши ворога від своїх позицій:

«На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка… Орієнтовні втрати окупантів за минулу добу лише на цьому напрямку склали близько 70 убитими та більше 100 — пораненими. Також було знищено 17 одиниць ворожої техніки».

Навіть опозиційний рашист і терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) в окремому пості познущався з МО РФ, висловивши впевненість, що вони вже так і не зможуть захопити Мар’їнку перед тим, як окупантів змете контрнаступ ЗСУ.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017 - 22:23
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу в матче 8-го тура Премьер-лиги над «Александрией». Пр этом фанам бело-голубых пришлось поволноваться — до 52-ой минуты матча на табло светились нули. Распечатал ворота соперников ...

Невероятные голы, — видеоподборка

26.10.2015
Предлагаем видеоподборку самых невероятных и ...