ЗСУ знищили роту окупантів у Мар’їнці

Після «урочистого», але брехливого оголошення про окупацію Бахмута російські загарбники дуже хочуть оприлюднити ще якийсь «успішний результат», не пов’язаний з ПВК Вагнера. Мовляв, кадрові військові і МО РФ теж щось можуть.

І цією «перемогою» мало б  стати захоплення Мар’їнки під Донецьком, яку ворог штурмує вже майже півтора роки. Але попри те, що агресор давно вже контролює більшу частину вщент знищеного містечка, за останній місяць в нього тут нема просувань. Хоча щодня кількість та інтенсивність штурмів зростає.

Так, в сьогоднішньому звіті речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов, серед іншого, заявив, що наші захисники витримали чергові штурми, відкинувши ворога від своїх позицій:

«На Мар’їнському напрямку наші захисники відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка… Орієнтовні втрати окупантів за минулу добу лише на цьому напрямку склали близько 70 убитими та більше 100 — пораненими. Також було знищено 17 одиниць ворожої техніки».

Навіть опозиційний рашист і терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) в окремому пості познущався з МО РФ, висловивши впевненість, що вони вже так і не зможуть захопити Мар’їнку перед тим, як окупантів змете контрнаступ ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко озвучил два полярных сценария для Украины: видео

18.09.2017 - 00:56
Накануне своей поездки в Нью-Йорк на заседание Генассамблеи ООН (20 сентября) и встречи с президентом Трампом Петр Порошенко обозначил два возможных сценария для Украины. Первый — пессимистический, в который он ...