ЗСУ знищили роту окупантів на Авдіївському напрямку

Найгарячішою ділянкою фронту протягом перших 22 годин одинадцятого червня вже традиційно був Покровський (раніше Авдіївський) напрямок. Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

За цей час агресор провів 24 штурми в районах Новоолександрівки та Сокола, половина з них продовжилася вже вночі. При цьому наші захисники ліквідували 97 (майже роту) інтервентів, ще 143 поранили.

Також знищено дві ББМ, автомобіль, дві гармати та наземну станцію керування безпілотних літальних апаратів загарбників. Пошкоджено ще одну ББМ (разом взвод) та п’ять артилерійських систем противника.

У свою чергу, 47-а окрема механізована бригада ЗСУ, яка воює на цій ділянці фронту, показала відео і світлини, зроблені безпілотним літальним апаратом, на яких загарбники збирають свої трупи – біля дороги чекають на евакуацію понад двадцять тіл.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео разрушений после взрыва банка в Николаеве

11.05.2017 - 12:03
В Николаеве возле банка «Південний» было подорвано взрывное устройство. Взрыв возле дверей финучреждения по проспекту Центральному был настолько сильным, что в соседнем с банком доме вылетели стекла в окнах 4-го этажа. ...

«Динамо» и «Шахтер» победили в полуфиналах Кубка Украины: видео голов

27.04.2017
Состоялись полуфиналы Кубка Украины. Прогнозировано ...

Лось раскурочил джип Вячеслава Узелкова: фото, видео

03.05.2017
На Гостомельской трассе под Киевом ...