ЗСУ знищили російську РЛС «Леопард»

У відповідь на чергову брехню рашистських пропагандистів про успіхи окупантів в районі частково звільнених Кринок на лівому березі Дніпра на Херсонщині блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади ЗСУ Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» лаконічно повідомив: «В Кринках стабільний гуд. Русня – брехуни».

У свою чергу, Сили оборони півдня України сьогодні розповіли, що наші захисники на цій ділянці фронту «продовжують розширювати плацдарм, міцно утримувати позиції, завдаючи ворогу втрат у живій силі та техніці».

Зокрема, Збройні сили України знищили досить рідкісну радіолокаційну станцію наземної артилерійської розвідки СНАР-10 «Леопард», яка здатна вести інтенсивну контрбатарейну боротьбу, чітко коригуючи артилерійський вогонь.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016 - 13:27
На восточной окраине Киеве загорелись склады с секонд-хендом. Столичные спасатели подтвердили факт того, что огонь распространяется и «захватывает» новые территории. Огненная стихия бушует на Лесном массиве (метро «Лесная»), неподалеку от ...

Петра Порошенко тепло поздравили с днем рождения: видео

26.09.2017
Сегодня президенту Украины Петру Порошенко ...