ЗСУ знищили російську бронетехніку під Вугледаром

Для знищення неймовірно «живучої» ворожої бойової машини піхоти російських окупантів під Вугледаром нашим захисникам довелося тричі підряд  влучати прямо в неї, доки вона не спинилася.

Можна припустити, що пряме влучання було першим, а потім в палаючої БМП-2, яка продовжувала рух, двічі вибухали власні боєприпаси, але це малоймовірно. Зазвичай детонація відбувається в рази потужніше.

Також цікаво те, що «вперта» БМП-2 проскочила крізь маленьку ділянку, на якій стояли вісім раніше знищених танків і бойових броньованих машин загарбників. Саме там сталося перше пряме влучання в неї. В підсумку вона таки подолала цей рубіж, але на довго її не вистачило.

Це відео, зняте безпілотним літальним апаратом, розмістив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ».

В свою чергу, 72-а окрема механізована бригада Збройних сил України імені Чорних Запорожців, яка воює під тим же Вугледаром, показала власне «вперте» відео. Десятки влучних скидів гранат з БПЛА по танкам не завдали їм помітної шкоди. Крім одного, в якого виникла пожежа на башті.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с опускающейся огромной Луной стало хитом Сети

12.06.2018 - 15:02
Чудеса творит современная техника видеозаписи если она в руках профессионала. Такого, например, как испанец Даниэль Лопес. Он снял ролик, на котором Луна проходит возле Земли так, как-будто она размером с ...

Собаки ведут себя за столом как люди (видео)

20.04.2016
На видео собаки, которых, вероятно, ...

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» ...

В Танзании гепард проник в машину с туристами: видео

31.03.2018
Сафари-прогулки по африканской саванне являются ...