ЗСУ знищили російський вертоліт «Ка-52» разом з екіпажем
Українські захисники зі складу першого батальйону безпілотних висот «Хижаки висот» 59-ої окремої штурмової бригади ЗСУ імені Якова Гандзюка знищили ударний гелікоптер «Ка-52» («Алігатор») російських окупантів.
Про це у своєму офіційному телеграм-каналі повідомила служба зв’язків з громадськістю підрозділу, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами.
В коментарі вказано: «Сьогодні ми вдруге збили ворожий гелікоптер. Цього разу – «Ка-52». Це вже не випадковість. Це — результат злагодженої роботи та майстерності наших хлопців».
І головне: «Машина вартістю близько 16 мільйонів доларів була знищена невеликим дроном у руках досвідченого пілота. Пишіть привітання екіпажу в коментарі».
Різні джерела підказують, що вертоліт збито саме FPV-дроном-камікадзе. При цьому українські блогери стверджують, що екіпаж «Ка-52» був знищений вже після падіння вертольоту. Російські пропагандисти, які називають себе «воєнкорами», заявляють, що пілоти вціліли.
Українських захисників, які збили російський гелікоптер Ка-52 за допомогою FPV-дрона, нагородили орденами За мужність. Про це свідчить указ президента України Володимира Зеленського №252/2026 та повідомлення заступника керівника ОП Павла Паліси в Facebook.
Подпишитесь на новости























