ЗСУ знищили російський танк з десантом

Під Донецьком відзначилися бійці батальону «Вінницькі Скіфи» 

Бійці дев’ятого окремого мотопіхотного батальйону «Вінницькі Скіфи» Збройних сил України знищили танк російських окупантів і мінімум п’ять інтервентів. Відповідне відео, зокрема, розповсюдив блогер «Necro Mancer», вказавши, що це сталося на Авдіївському (Донецькому) напрямку.

Ролик змонтовано з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, оператори якого, вірогідно, коригували вогонь по загарбникам, а також знищували їх самотужки влучними скидами гранат.

Нам показано лише результат. Біля палаючого танку, лежачи на землі, корчиться інтервент (дивись перший скрін). Дрон скинув пару ВОГів (заряди автоматичних станкових чи підствольних гранатометів), які розірвалися прямо на ньому, не залишивши шансів на виживання.

Не факт, що в танку не залишилися інші члени екіпажу.

Трохи далі лежать ще чотири трупи загарбників (дивись другий скрін). Двоє з них підозріло знаходяться в воронці від вибуху снаряду – дрон скинув на них ще два ВОГи, але вони не рухалися.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

В Донецке прогремел разрушительный взрыв: появились фото и видео

26.10.2017 - 18:09
Взрыв в Донецке разрушил дом на Красноармейской Есть пострадавшие — мужчина и женщина Как ранее писал «РЕАЛ», сегодня после обеда под Донецком вспыхнули тяжелые бои, о чем массово сообщали местные ...