ЗСУ знищили російський танк Т-90

Минулої доби російські окупанти втратили дев’ять танків (три танкових взводи), а всього за період з 24 лютого 2022 року по 16 квітня 2024-го вже 7189 (в середньому по 9,2 на добу).

Про це в традиційному щоденному зведенні про ворожі втрати повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Очевидно, маються на увазі як знищені, так і пошкоджені і затрофеєні машини.

Тим часом бійці тактичної групи «Медоїд» третього окремого полку спеціального призначення Збройних сил України імені князя Святослава Хороброго показали, як складно знищити танк.

Аеророзвідники виявили ворожий Т-90 «Прорив», якій обстрілював наші позиції в якості гармати. Наш дрон-камікадзе не встиг до нього долетіти, бо він відстрілявся і, випускаючи широку димову завісу, поїхав на базу.

Але дрони швидше – контрольний безпілотний літальний апарат летів за танком. При підльоті до рухомої цілі оператор баражуючого боєприпасу втратив поле огляду через суцільні перешкоди станції радіоелектронної боротьби, яка, очевидно, працювала на танку. Тим не менше, він влучив.

Момент прямого влучання зафіксував ще один контрольний БПЛА, який продовжив вести Т-90. Машина почала випускати чорний дим, але ще деякий час продовжувала рух: «Танк було знерухомлено, командир та навідник отримали поранення».

Про це на своїх медіаресурсах повідомили пресслужби полку та командування Сил спеціальних операцій ЗСУ, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих контрольним БПЛА і камікадзе.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сергей Трейсер взобрался на обледеневшую режимную радиовышку в Виннице: видео

10.02.2017 - 15:52
Руфер снял покорение винницкой радиовышки на видео Несколько дней назад житомирский руфер и блогер Сергей Трейсер с друзьями «покорил» радиовышку в Виннице. Свои приключения по поднятию на обледеневшую конструкцию он ...