ЗСУ знищили російський танк снарядом Excalibur

Бійці сорокової окремої артилерійської бригади Збройних сил України імені великого князя Вітовта знищили танк російських окупантів.

Про це пресслужба підрозділу повідомила на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом 81-ої окремої аеромобільної бригади ЗСУ, оператори якого знайшли ціль, встановили його точні геодезичні координати, передали їх гармашам і зафіксували результат єдиного пострілу – пряме влучання і послідуюче горіння танка.

В відео вмонтовано кадри єдиного пострілу з американської 155-міліметрової гармати «М777». Ця гаубиця незрівнянно точніша за радянські чи російські аналоги, але й їй для подібного результату знадобилися б десятки звичайних снарядів.

Системно забезпечують прямі влучання з першого пострілу тільки американські ж високоточні 155-мм снаряди Excalibur.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили позиции террористов с тремя грузовиками: новое видео

18.02.2019 - 15:12
Сегодня в 13:34 фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал полную версию ранее демонстрировавшегося в урезанном варианте видео с обстрелом взводного опорного пункта российско-террористических формирований ЛНР в районе Золотого (западная Бахмутка). Акция ...

В Киеве толпа напала на Зоряна Шкиряка: видео

06.11.2017
Толпа здоровых парней вытолкала из ...