ЗСУ знищили російський «Су-34» разом з пілотами

Сьогодні на Донецькому напрямку Сили оборони знищили багатофункціональний фронтовий надзвуковий винищувач-бомбардувальник «Су-34» російських окупантів з бортовим номером 21 разом з двома членами екіпажу, яких звали Євгеном та Володимиром.

Про це повідомив ярий рашист, військовий льотчик і блогер, який веде Телеграм-канал «Fighterbomber», визнаний представниками обох сторін достатньо професійним та об’єктивним з точки зору фактажу.

Цю новину з посиланням на нього розповсюдили, зокрема, наші новинні Телеграм-канали «Оперативний ЗСУ» та «Донбас Оперативний». При цьому останній вказав марку літака і напрямок, де це сталося.

«Fighterbomber» же оприлюднив його фотографію та назвав імена ліквідованих пілотів, розхваливши їх, як кращий бойовий екіпаж: «Загинули в бою, як воїни». Ну-ну… Ми ж розуміємо, що стало менше на двох фашистів, яким горіти у пеклі за вбивства і інші злочини.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018 - 00:30
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий Ярош выложил у себя в Фейсбук видео, которое подписал коротко «Ось, якось так і воюємо…:) третя сила 🙂 комбат Чорний креативить:)» Напомним, ранее Ярош назвал Черного ...

Пенсионер из Черниговской области перевел Mercedes-Benz на дрова: видео

22.03.2017
Николай Наумчик нашел заброшенный Mercedes-Benz, ...

В Запорожской области вдоль пляжа на низкой высоте пролетел Су-25: видео

02.06.2018
Над курортом Кирилловка Запорожской области ...