ЗСУ знищили російський пункт управління «АПЕ-5»

В окупованому селі Черноземне Василівського району Запорізької області Збройні сили України прицільно знищили пересувний пункт управління російських окупантів «АПЕ-5».

Про це сьогодні під час звіту про російсько-українську війну на Ютуб-каналі Майкла Накі розповів російський військовий експерт і опозиційний блогер Руслан Лєвіїв: «Чекаємо інформацію в некрологах».

Першоджерелом інформації, вірогідно, стало видання «РІА-Мелітополь», яке повідомило: «В Черноземному прилетіло» по штабу орків. Всю ніч там гасили пожежу, і швидкі вивозили орків».

Однак Руслан Лєвієв з колегами власне ідентифікував, яка саме техніка зображена на фотознімку.

По даним «deepstatemap.live» між Черноземним і найближчою вільною територією мінімум п’ятнадцять кілометрів.

З урахуванням прицільності удару і відстані можна припустити, що прилетів високоточний снаряд від реактивної системи залпового вогню типу HIMARS чи 155-міліметровий Excalibur.

Для довідки. Автоматизована рухома одиниця АПЕ-5 (виріб 83т19-10.05-08) на базі кузова-контейнера змінного об’єму КК6.3.32 та автомобільному базовому шасі КАМАЗ-63501 призначена для забезпечення роботи та відпочинку оперативного складу груп загального планування чисельністю 9-11 осіб.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

По Тимошенко нанесен мощный удар

15.07.2016 - 13:33
Глава правительства Владимир Гройсман 23-го июня назвал «предательством интересов Украины» подписанные в 2009 году газовые соглашения тогдашним премьером Юлией Тимошенко. Сегодня он пошел еще дальше и заявил о том, что ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...