ЗСУ знищили російський корабель «Сергій Котов»

Минулої ночі жителі окупованої Феодосії чули інтенсивну різнокаліберну стрілянину з боку моря та кілька потужних виухів, що зафіксовано на відео, відзнятому мешканцями з берегу.

Очевидці стверджують, що на дно пішов сучасний патрульний корабель проєкту 22160 «Сергій Котов» російських окупантів, спущений на воду 29 січня 2021 року, вартістю шість мільярдів рублів (65 млн. доларів). Він був носієм ракет «Калібр», а екіпаж складав вісімдесят чоловік.

Трохи згодом втрату корабля визнали декілька рашистських воєнкорів, сумніви у них викликала лише доля екіпажу. Однак, зважаючи, що це сталося близько біля берега, можна припустити, що значна його частина врятувалася.

Внаслідок удару українськими морськими безпілотниками в ніч на 5 березня було уражено російський патрульний корабель проєкту 22160 «Сергій Котов».

О 7:50 «Українська правда» з посиланням на своє джерело в Головному управління розвідки Міністерства оборони України підтвердила ураження «Сергія Котова». Це була операція ГУР МОУ. Згодом у відомстві це підтвердили, додавши, що кораель вразили морські дрони Magura V5. Судно дістало три пошкодження.

Місія відбулась у співпраці з Військово-Морськими Силами ЗСУ та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Унаслідок цього удару російське судно зазнало пошкоджень корми, правого та лівого бортів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве открыли кафе, в котором клиентов обслуживает полуголая официантка: видео

15.08.2018 - 16:43
Сексуально-образовательную тематику приоритетом избрали в одном из кафе в Киеве. Помимо соответствующего антуража, по вторникам кофе и напитки посетителям подает улыбчивая девушка, на которой прикрыты минимум частей тела. «Изюминок» у ...

Появилось первое в мире видео акулы-призрака

16.12.2016
Большая радость для ученых — ...