ЗСУ знищили російський корабель «Саратов» ракетою «Точка У»

24 березня 2022 року в порту Бердянська був знищений великий десантний корабель «Саратов» російських окупантів. Розташовані поруч ВДК «Орськ», «Цезарь Кунніков» і «Новочеркаськ» отримали серйозні пошкодження.

Про це сьогодні заявив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, оприлюднивши в своєму Телеграм-каналі відео, на якому видно, що удар було завдано ракетою «Точка У».

Також сьогодні командир кримської військово-морської бази чорноморського флоту Російської Федерації Фелікс Меньков на відкритті пам’ятної дошки загиблим морякам визнав втрату ВДК «Саратов» та втрати особового складу ВДК «Саратов», «Новочеркаськ» і «Цезар Кунніков».

Це перше офіційне підтвердження російськими окупантами подій річної давнини. Мало того, раніше загарбники категорично заперечували втрати в порту Бердянська.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

США построили уникальный ракетный эсминец-истребитель: видео

16.07.2017 - 16:05
На военно-морской базе Перл-Харбор, расположенной на Гавайских островах, спустили воду новейший ракетный эсминец «Джон Флинн». Если в ВМС США обычно корабли называют в честь высокопоставленных представителей власти или армии, то ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» ...