ЗСУ знищили російський комплекс «Іронія»

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони минулої доби вразили три місця концентрації військової техніки, одинадцять артилерійських засобів, три склади боєприпасів і радіолокаційну станцію російських окупантів.

Про це, серед іншого, в сьогоднішньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив його спікер Олександр Штупун.

В свою чергу, пресслужба Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ розповіла, що їх бійці за допомогою дрону-камікадзе знищили сучасний комплекс відеоспостереження «Іронія» загарбників, оснащений, серед іншого, тепловізором і далекоміром.  

Для кращого огляду ворог встановив його на верхівці дуже високої будівлі. Дивись відео, змонтоване з кадрів, знятих, в тому числі, самим баражуючим боєприпасом і контрольним безпілотним літальним апаратом.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Шахтер» добыл волевую победу над «Александрией»: видео голов

12.08.2017 - 22:30
Донецкий «Шахтер» взял в пятом туре чемпионата свои три очка и вновь переместился на второе место в турнирной таблице, отставая от «Динамо» на один пункт. При этом все могло закончиться ...