ЗСУ знищили російський десант на БМП-2 і БТР

Бійці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «Гаруда» 46-ої окремої аеромобільної бригади Збройних сил України знищили бойову машину піхоти «БМП-2» та бронетранспортер з десантом російських окупантів на Мар’їнському напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 15:29 повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс, вказавши, що ворог був знищений дронами-камікадзе, придбаними за пожертви українців. В тому числі один інтервент безуспішно намагався відбитися від дрона мішком…

Тим часом, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму зведенні за минулу добу про ситуацію на даній ділянці фронту повідомив наступне:

«Біля Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки тривають бої, противник посилив тиск на Сили оборони».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ отработали танковый прорыв с учетом специфики Донбасса: видео

12.06.2018 - 16:31
Военное телевидение Донбасса показало кадры с учений 17-ой танковой бригады ВСУ в условиях, которые присущи Донбассу. Сюжет назван «Стальной кулак Объединенных сил». Прокомментировал учения командир подразделения Дрибноход. По его словам, ...

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017
В Киеве произошла массовая авария. ...

Автогонщик удалил сыну зуб с помощью автомобиля

16.11.2015
На этом видео американский рестлер ...

«Динамо» одолело «Сталь»: видео голов

19.11.2016
Сегодня луганская «Заря» на своем ...