ЗСУ знищили російськи ракетні комплекси «Панцир» і «Тунгуска»

За минулу добу Збройні сили України завдали великої шкоди російським окупантам на Херсонському напрямку. Знищено 57 інтервентів, 152-міліметрові самохідні артилерійські установки «Акація» і «Мста-С», зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С1» і «Тунгуска», танк (125-мм гармата), 120-мм САУ «Нона», 152-мм гаубиці «Д-20» і «Мста-Б», сім одиниць броньованої і автомобільної техніки. Пошкоджено ще один танк і три авто.

При чому, як запевнив, в звіті за 29 жовтня речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров, це лише підтверджені втрати ворога. Вони стали наслідком 190 виконаних вогневих завдань ракетно-артилерійськими підрозділами та 10 ударів авіацією.

Загалом ситуація на цій ділянці фронту залишається незмінною – йдуть позиційні бої:  «Противник продовжує тримати оборону та намагається зберегти зайняті рубежі. Водночас, наносив вогневе ураження наших військ із застосуванням авіації, РСЗВ, ствольної артилерії, мінометів, танків – як вздовж лінії бойового зіткнення, так і по прилеглих територіальних громадах».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016 - 06:00
На этом видео собачка пытается показать маленькой девочке, как правильно передвигаться по полу, если ты пока не научился ходить. Старания животного, на первый взгляд, выглядят смешными. Но только личным примером ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...

Погба на пресс-конференции убрал со стола бутылку пива, видео

16.06.2021
У звездных футболистов появилась новая ...