ЗСУ знищили російські літаки на аеродромі у Бердянську

Хороші новини із Запорізької області. Українські військові з наведення точних координат підрозділом розвідки ССО Бандерлоги влаштували справжнє пекло окупантам. А саме на військовому об’єкті у Бердянську, про який останній місяць взагалі нічого не було чути з точки зору якихось військових дій.

І ось маємо потужний удар. Спочатку на аеродромі Бердянська пролунало три потужні вибухи, після чого було ще 15-20 вибухів меншої сили. Про це повідомляє РИА Мелитополь.

Є інформація про ураження військових літаків російських окупантів.

Відомо, що на аеродромі було скупчення ворожої техніки: автомобілі та літаки, які завдавали ударів по позиціях української армії.

Розвідники ССО п’ять діб готувалися до цієї спецоперації, відстежуючи скупчення техніки та її пересування. Наразі на місці прильотів масштабна пожежа. Окупанти в паніці намагаються працювати зенітками.

За наявною інформацією, у напрямку колишнього аеродрому виїхали всі пожежні машини, що були в Бердянську, і швидкі. Саму територію оточили військові Росії.

Чекаємо на офіційне підтвердження від Генштабу.

Фото ілюстративне.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Танк ДНР выпустил боекомплект по украинскому селу: видео

25.05.2018 - 11:17
В районе Старогнатовского плацдарма (между Донецком и Мариуполем) пресс-центр Объединенных сил в утренней сводке зафиксировал активные боевые действия у Новотроицкого и Богдановки. В свою очередь, воюющая на Старогнатовском плацдарме 93-я ...

Мужики сделали и успешно испытали мусоромет (видео)

26.07.2015
Лучшие инженеры бьются над тем, ...

Появилось видео обрушения многоэтажки в Стамбуле

06.02.2019
Сегодня в Стамбуле обрушилось 8-этажное ...