ЗСУ знищили рекордну кількість артилерії окупантів

48 артилерійських систем російських окупантів знищили Сили оборони першого жовтня. А всього з початку широкомасштабного вторгнення (за період з 24 лютого 2022 року по 2 жовтня 2023-го) – 6525.

Про це в щоденному зведенні про загальні втрати ворога, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», повідомив  Генеральний штаб Збройних сил України.

Кидається в очі чи не рекордний вчорашній показник, адже в середньому наші захисники знищували по одинадцять одиниць артилерії ворога (6525 розділити на 585 діб війни дорівнює 11,15).

Скоріше за все, це збільшення відбулося за рахунок вдалого використання безпілотників. Так, за попередній тиждень, з 25 вересня по 2 жовтня, Армія дронів уразила рекордну кількість російської артилерії. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«У росіян — мінус 69 гармат і 17 самохідних артилерійських установок. Більше ураженої арти — менше снарядів по позиціях наших військових та прифронтових містах», — йдеться у повідомленні Федорова.

Тим часом, Телеграм-канал «russia no context» повідомив, що ЗСУ знищили 152-міліметрову самохідну артилерійську установку «Мста-С» загарбників в Луганській області.

Оприлюднене відео розбитої вщент і палаючої на дорозі САУ (вже після детонації її власних снарядів) знято з вікна машини, що проїжджала поруч, вірогідно, інтервентом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко озвучил два полярных сценария для Украины: видео

18.09.2017 - 00:56
Накануне своей поездки в Нью-Йорк на заседание Генассамблеи ООН (20 сентября) и встречи с президентом Трампом Петр Порошенко обозначил два возможных сценария для Украины. Первый — пессимистический, в который он ...

Трюкач Кен Блок на гоночной трассе

14.11.2015
Мастер джимханы (максимально быстрое преодоление ...