ЗСУ знищили ракетою російський танк

Вітчизняний протитанковий ракетний комплекс «Стугна» — зброя надійна, потужна і далекобійна (до п’яти кілометрів). Навчені оператори практично гарантують прямі влучання з першого пострілу.

Однак буквально знищити танк «Стугною» виходить вкрай рідко – дуже товста в нього броня. Це важко зробити не лише «Стугною», а навіть прямим влучанням 155-міліметрового снаряду. Тому найчастіше в таких випадках танки виходять з ладу, отримуючи більші чи менші пошкодження, що теж є гарним результатом.

Однак не цього разу. «Оперативний ЗСУ» оприлюднив відео, на якому «Стугна» таки знищила танк. Ролик знято з монітору ПТРК. Політ протитанкової керованої ракети тривав 24 секунди, тобто відстань до цілі становила близько п’яти кілометрів.

Після прямого влучання танк спалахнув, що вже успіх, але потім на подив операторів ПТРК він раптово надпотужно вибухнув – детонували його власні снаряди, відірвавши йому башту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бесстрашный кот утихомирил крокодила (видео)

06.11.2015 - 20:09
Крокодилу крупно повезло. Кот, по всей вероятности, был сытым, потому рептилия не пострадала. А так бы точно сожрал. Судя по тому, что отображено на видео он даже поделился с зеленым ...

Танец украинских пограничниц взорвал соцсети: видео

20.06.2018
В сети становится популярным видео, ...

Стадо бегемотов расправилось с большим крокодилом: видео

26.10.2017
Гиппопотамы считаются одними из опаснейших ...

Россияне высмеяли пропагандиста Соловьева, жмущего штангу: видео

19.11.2017
Подражая Владимиру Путину, некоторые публичные ...