ЗСУ знищили ракетою «Нептун» корабель «Костянтин Ольшанський»

Сили оборони успішно атакували великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський» вітчизняною ракетою «Нептун». Про це речник військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук повідомив у ефірі телеканалу «FREEДOM».

Це судно російські окупанти віджали у нашої країни у 2014 році під час захоплення Криму. До недавнього часу воно стояло у бухті і розбиралося інтервентами на запчастини, однак після втрат кораблів ворог відновив його за останній рік.

Ступінь пошкоджень «Костянтина Ольшанського» наразі визначається, однак Дмитро Плетенчук впевнений, що наразі він точно небоєздатний.

Також він розповів, що рашисти хотіли збрехати про відновлення раніше вражених Україною ВДК «Мінськ» чи «Оленегорський горняк», але передумали через занадто великі пошкодження.

А нещодавно вражені в Севастополі ВДК «Азов» і «Ямал» та розвідувальний корабель «Іван Хурс» не зможуть виконувати бойові завдання, як мінімум, найближчим часом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017 - 23:31
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью сообщил о том, что совершен удачный полет нового украинского самолета. Первый полёт самолёта-демонстратора Ан-132D состоялся на аэродроме Святошин в Киеве «Ан-132 сьогодні успішно піднявся в повітря! ...

Виртуоз на фуре чудом ушел от столкновения (видео)

04.11.2015
Водитель фуры сумел вовремя заметить ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...