ЗСУ знищили позиції окупантів під Бахмутом

Артилеристи 54-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені гетьмана Івана Мазепи розбили опорний пункт російських окупантів в сосновому насадженні південніше Красної Гори (між Соледаром і Бахмутом).

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив воєнний експерт «DeepState», оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували вогонь. Точні результати невідомі, але сильна пожежа була.

Тим часом, бійці ЗСУ, які воюють у Бахмуті та ведуть Телеграм-канали «Передович0к» і «Бахмутський Демон», в останніх звітах вже повідомляють про певні проблеми з постачанням. Дивись скріни.

«…По трасі зі Слов’янська краще не їхати… Волонтери вантажі залишають в Констасі (Костянтинівці), звідти вже самі забираємо, бо близько до траси пі..ри…»

«…Траса постачання під нашим контролем, але під вогневим контролем кацапів… З постачання виникають невеликі проблеми…»

Хлопці намагаються не нагнітати паніку і триматися хоробро. Кажуть, що підкріплення з Азову вже себе добре показало — класно відпрацювало в одному із сіл поруч. «Демон» навіть пише про готовність битися в оточенні: «Робимо запаси на максимум… До вуличних боїв все готово». Нагадаємо, вуличні бої в східній частині Бахмута йдуть вже давно.

Але якщо відкинути всі емоції, зрозуміло, що ситуація погана. Допускати повного оточення гарнізону Бахмуту не можна, тому що кожен наш боєць на вагу золота. І це чудово розуміють в Генеральному штабі ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бронемашина выплеснула на зрителей тонны грязи во время показательного выступления (видео)

26.04.2016 - 22:06
Любит народ поглазеть на военную технику, особенно, когда её демонстрируют в полевых условиях. Иногда, на таких показательных выступлениях происходят курьезные случаи. В сюжете, представленном на видео, труднопроходимая трасса, посреди которой огромная ...

Лавров в Германии оскорбил журналистов: видео

09.12.2016
Похоже, недипломатичное поведение у министра ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...