ЗСУ знищили потужний російський ЗРК

На Херсонському напрямку минулої доби (з сьомої години останнього дня осені до 7:00 першого дня зими) бійці Збройних сил України ліквідували 47 російських окупантів (два взводи).

Крім того, наші захисники знищили зенітно-ракетний комплекс «Бук- М2», важку вогнеметну систему «Сонцепьок», п’ять причіпних гармат і танк інтервентів.

Також вдалося збити два розвідувальні безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня «Орлан-10», підбити вісім одиниць броньованої і автомобільної техніки та знищити комплекс відеоспостереження «Муром-М» загарбників.

Про це о 14:56 у своєму Телеграм-каналі повідомила преслужба Сил оборони півдня України.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной (видео)

14.04.2016 - 15:48
Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной. Причем два раза подряд, в течение очень короткого промежутка времени. Пытаясь попасть на стоянку, женщина протаранила автомобиль, который находился даже не на пути ...

Ляшко на танке «Оплот» собрался на Москву: видео

27.09.2017
Пока миллионы украинцев тяжело работают, ...