ЗСУ знищили понтонну переправу з окупантами біля Вовчанська

На Північно-Слобожанському напрямку (прикордонна північ Чугуївського району Харківської області) військовослужбовці Сил оборони знищили понтонну переправу російських окупантів в той момент, коли по ній їхали ворожі штурмовики на мотоциклах.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс^

«Орки намагаюся кинути понтон через річку Сіверський Донець. На Вовчанському напрямку ворог починає серйозно активізовуватись та нахабніти. Зокрема сьогодні намагалися зі сторони Гатища та Огірцевого накинути понтони через Сіверський Донець.

Операція була заздалегідь спланована та підготовлена: використовуючи прикриття та дими, намагалися спочатку на мотиках форсувати річку. Але в результаті понтон влупили, а орки обісрані катаються на мотоциклах по Гатищу… Хоч і спроба невдала, але це серйозний дзвіночок для всього напрямку».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гол Ярмоленко принес Вест Хэму победу над МЮ: видео

22.09.2019 - 19:24
Игрок сборной Украины Андрей Ярмоленко весьма удачно вернулся после травмы в большой футбол. Андрей не только демонстрирует хорошую игру, но и забивает, что крайне важно для нападающего. Нынче Ярмоленко сумел ...

В Одессе жестко сорвали концерт Константина Райкина: видео

17.11.2017
Активист из Одессы Сергей Стерненко, ...