ЗСУ знищили пів взводу інтервентів і САУ «Гіацинт»

Російські окупанти продовжують наступальні дії на Лиманському (Кремінському) напрямку, про що в ранішньому зведенні за минулу добу заявив речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Однак за даними військового експерта «DeepState» і Телеграм-каналу «Донбас Оперативний», на цій ділянці фронту ворогу не вдалося просунутися вперед. Після того, як четвертого лютого ЗСУ відступили від Кремінної на 2-3 кілометри, лінія фронту не змінювалася.

Тим часом, наші захисники показали, яку ціну загарбники заплатили за це своє просування: на відео на маленькій ділянці соснового лісу лежить десяток (пів взводу) трупів інтервентів.

А Телеграм-канал «NMFTE» розповів, що північніше – біля окупованого Сватового (тил окупантів) – на протитанковій міні підірвалася ворожа 152-міліметрова самохідна артилерійська установка 2С5 «Гиацинт-С», на борту якої написано «ИРТЫШ». Дивись фото.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В презентации песни «Твои глаза» Светланы Лободы акцент сделан на грудь

06.09.2016 - 13:55
Популярная певица Светлана Лобода не изменяет традиции. Представляя новый танцевальный хит «Твои глаза», она остается верна себе и вновь радует поклонников уникальным… бюстом. Именно ему отводится центровое место в клипе, ...