ЗСУ знищили пів роти окупантів на Донеччині

За перші 22 години вісімнадцятого червня на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку бійці Сил оборони пошкодили два танки російських окупантів та знищили їх багатоцільовий тягач легко броньований, міномет, гармату і чотири автомобілі.

При цьому втрати в живій силі загарбників склали приблизно 180 чоловік ліквідованими і пораненими (зазвичай «двохсотих» в три рази менше, ніж «трьохсотих» — в нашому випадку близько пів роти).

Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«Найгарячішою залишається обстановка на Покровському напрямку, де кількість ворожих штурмів досягла 37. Окупанти намагалися прорвати нашу оборону поблизу Олександрополя, Новоолександрівки, Євгенівки, Новоселівки Першої, Новопокровського, Сокола та Карлівки… Відбито 20 атак, ще 17 боїв продовжуються».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео отражения мощной атаки «русских» на позиции ВСУ

13.06.2018 - 11:37
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что 12 июня ВСУ адекватно и, главное, эффективно  отвечали на штурмы и обстрелы со стороны террористов на Донбассе: позиции удержаны, ликвидированы 5 и ранены 4 боевиков, ...

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...

Роман Зозуля нанес аргентинцу Биттоло травму пениса: видео

29.10.2017
Играющий нынче за испанский «Альбасете» ...