ЗСУ знищили підрозділи окупантів в Запорізькій області

За перші вісімнадцять годин другого листопада наші ракетно-артилерійські підрозділи влучили в три місця концентрації особового складу, озброєння і військової техніки, склад боєприпасів та три інших важливих військових об’єкти російських окупантів.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних сил України в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив його речник Ілля Євлаш.

Також він розповів, що в результаті попередніх ударів ЗСУ в Запорізькій області в лікарні міст Мелітополь і Токмак доставили близько сотні важкопоранених загарбників. Кількість ліквідованих інтервентів встановити важко.

Окрім того, Ілля Євлаш повідомив, що окупанти відчувають на Запоріжжі брак зрадників: «В зв’язку з періодичною загибеллю колаборантів (від рук партизан) та відмовою від виконання своїх обов’язків противник проводить конкурси на заміщення вакантних посад в органах окупаційної влади».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017 - 00:06
Возле здания Администрации президента Украины сторонники Саакашвили из «Руха новых сил» подожгли шины. Среди них присутствует нардеп Егор Соболев. Видео этого действа разместили на странице движения в Фейсбук. Перед этим ...

НАБУ показало видео обыска Розенблата на борту самолета

20.10.2017
НАБУ обнародовало видео, на котором ...