ЗСУ знищили підрозділ російських РСЗВ «Ураган»

Бійці Збройних сил України знищили дві 220-міліметрові реактивні системи залпового вогню БМ-27 «Ураган» російських окупантів на вогневій позиції в лісосмузі.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» (колишній «Твіттер») повідомив народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін, оприлюднивши відповідне відео, зняте безпілотним літальним апаратом.

Його оператори знайшли «жирні» цілі під час ведення ними вогню і передали їх точні геодезичні координати розрахунку американської РСЗВ «М270» (якщо спрощено, це два HIMARS на одній гусеничній платформі).

Спочатку один високоточний снаряд GMRLS влучив в той «Ураган», що правіше, а через мить сталося ще одне пряме влучання в той, що лівіше. 



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Видео Пургина с алкашами стало новым хитом Интернета (видео)

16.08.2015 - 13:11
Последние дни украинский сегмент интернет-сообщества увлекся просмотром нового юморного видеоролика. На нем так называемый «спикер парламента ДНР» А. Пургин рассказывает, как в Донецке «хорошо живется», а за его спиной алкаши ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...