ЗСУ знищили підрозділ ПВК «Вагнера»

Минулої ночі ми вже повідомляли про «бавовну» в окупованій Кадіївці (до перейменування Стаханов) Луганської області. Телеграм-канал «Донбас Оперативний» з посиланням на місцевих мешканців уточнив, що високоточні снаряди HIMARS влучили в готель «Гостевой дом Жданова», в якому мешкали бойовики російської приватної військової компанії Вагнера. 

Кадіївка розташована приблизно в тридцяти кілометрах від лінії фронту на Бахмутському напрямку (дивись мапу від «deepstatemap.live»), де якраз переважно й воюють найманці ПВК Вагнера. Хоча останніми днями частина з них була зафіксована й під Донецьком.

Оскільки важка артилерія веде вогонь з ближнього тилу, а не з самої передової, відстань до Кадієвки дійсно є робочою для західних реактивних систем залпового вогню «HIMARS», «M270», «MARS II» чи «LRU».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018 - 21:11
Все знают о вреде самолечения и бесконтрольного приема лекарств, но все равно это делают, затягивая свой визит к доктору, дожидаясь ухудшения состояния и осложнений. Врачи, помимо прямого лечения, также должны ...

В российской больнице женщина добиралась на рентген ползком: видео

12.01.2017
Очередной шокирующий случай в России. В сети ...

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016
Недавно президент России Путин предложил ...