ЗСУ знищили підрозділ окупантів під Авдіївкою

Російські окупанти, штурмуючи Авдіївку, повторюють тактику і стратегію, які вони використовували під час захоплення Бахмуту. Про це у своєму Телеграм-каналі розповіла 46-а окрема аеромобільна бригада Збройних сил України:

«З урахуванням того, що перший кидок не вдався, у хід піде відпрацьована ще в Бахмуті тактика — постійний тиск на флангах, взяття під вогневий контроль логістики та оперативне оточення з подальшим видавлюванням під загрозою оточення… До останніх пунктів справа не дійшла (!), і це все на папері, але малюнок простежується».

Тим паче, що загарбники дочекалися підходу резервів у вигляді другої загальновійськової армії РФ, а лінія фронту несприятлива для нас – за попередній рік загарбники поступово оточили Авдіївку з трьох сторін. І це вже навряд чи можливо виправити.

Однак наші захисники не панікують: «З урахуванням, що в Бахмуті навчалися не тільки орки, а й ми — сподіваємося, що заходи у відповідь мають бути адекватні».

Тим часом Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» оприлюднив зняте безпілотним літальним апаратом відео з-під Авдіївки, на якому інтервенти зібрали близько тридцяти своїх трупів (великий взвод) в одне місце для вивозу в тил.

Однак приклад Бахмуту показує, що окупанти не жалітимуть гарматного «м’яса» і під Авдіївкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликованы видео и аудио с киллерами Геращенко

23.01.2017 - 00:07
СБУ опубликовала запись переговоров двоих задержанных в Киеве мужчин, которые готовили покушение на народного депутата Антона Геращенко. У них изъята взрывчатка. На представленных аудиозаписях ведется разговор о том, как проследить ...