ЗСУ знищили підрозділ «кадировців» у ближньому тилу окупантів

На Запорізькому напрямку українська диверсійно-розвідувальна група пройшла до місця розташування одного з підрозділів російських окупантів в їх ближньому тилу, тихо ліквідувала вартових і атакувала підвал будівлі, де спали загарбники, закидавши їх гранатами та розтрілявши з автоматів.

Про це розповіли численні рашистські джерела, оприлюднивши відео, які не залишають сумнівів в у достовірності події.

На частині з роликів показано, як вже після бою у темряві підвалу, присвічуючи собі ліхтариками й мобілками, інтервенти кавказьких національностей (це чути по їх вимові і видно по обличчям) намагаються надати допомогу численним пораненим, спотикаючись об мертвих інтервентів.

На іншому відео командир окупантів розповідає всю історію, стверджуючи, що загарбники чинили опір і змогли поранити кількох українських бійців. Однак доказів цьому не навів.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Возле Винницы джип влетел в «КамАЗ» – погиб 17-летний парень: видео

20.06.2017 - 12:40
Под Винницей в аварии погиб 17-летний юноша. На трассе у села Якушинцы 19 июня примерно в 23.00 столкнулись «КамАЗ» и внедорожник «Suzuki Grand Vitara», в результате чего пострадали пятеро человек. ...

Стало известно имя убийцы полицейского в Днепре

25.09.2016
Сегодня без двадцати десять утра ...

Кот восседающий в миске

27.02.2016
На видео – кот, который ...