ЗСУ знищили підполковника ППО ЗС РФ

Підполковник протиповітряної оборони російсько-фашистських окупантів Юрій Володимирович Жук 1984 року народження був ліквідований 13 жовтня 2022-го під час виконання бойової задачі на війні проти України, за що Путін нагородив його орденом мужності.

Про це повідомляє меморіальна дошка, встановлена сьомого лютого в вузі, де Жук закінчив факультет радіотехнічних засобів наведення в 2006-му.

Втім, вбито підполковника все-таки не в Україні. Блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» пов’язав дату його смерті з «бавовною» в Бєлгородській області РФ.

Рашистські пропагандисти тоді стверджували, що Збройні сили України завдали удару американськими протирадіолокаційними ракетами HARM, що звісно не відповідає дійсності – ЗСУ мають вітчизняні засоби враження, які використовуються по військовим об’єктам ворога.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Киева горит бывший Центральный гастроном: фото, видео

20.06.2017 - 19:10
Во второй раз с весны 2014 года в центре Киева загорелось здание, известное как бывший «Центральный гастроном». Очагом возгорания называют крышу трехэтажного дома. Отметим, в 2008 году здание Центрального гастронома ...

Группа АББА воссоединилась, чтобы вместе спеть одну песню (видео)

07.06.2016
Всемирно известная шведская группа ABBA, ...

Перевернулась фура с водкой, — у жителей окрестных сел праздник

24.10.2015
В Саратовской области водитель грузового ...