ЗСУ знищили «Панцир» і три артсистеми окупантів під Вовчанськом 

У прикордонні на півночі Харківської області (район Вовчанська) за перші 22 години дванадцятого липня бійці Сил оборони знищили зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1», три артилерійські системи, п’ять автомобілів і три одиниці спеціальної техніки російських окупантів.

Ще п’ять артсистем, два танки і автомобіль були пошкоджені. А втрати загарбників в живій силі склали 27 інтервентів ліквідованими і 52 пораненими.

Про це у зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив прес-центр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Харківському напрямку ворог одинадцять разів атакував неподалік Глибокого, Вовчанська, Стариці та Липців. Всі спроби противника були безуспішні».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

По позициям террористов на Светлодарской дуге нанесен мощный удар: видео

10.06.2018 - 11:53
По данным пресс-центра Объединенных сил вследствие адекватной «ответки» ВСУ 9 июня погибли 2 и ранены 5 террористов. Некий «Игорь Вайсерман» в комментариях в Фейсбуке усомнился: «Каждый день потери в днр ...

В Керченском проливе горят корабли: появилось видео

21.01.2019
По последним данным, из-за пожара ...